Wymarzone miejsce

... na Twoje przyjecie

Dwesele w szczyrkuomowa atmosfera, wyśmienita kuchnia, wspaniałe otoczenie gór oraz świeże powietrze to zaledwie parę z nielicznych atutów przemawiających za tym aby właśnie to miejsce wybrali Państwo na organizację swojego Przyjęcia.

Naszą pasją są wesela, dlatego zajmujemy się ich profesjonalną organizacją, zgodnie z myślą „tradycyjne polskie wesele powinno odzwierciedlać, tradycyjną polską kuchnie oraz zabawę”. Wesele to zdecydowanie najdłużej trwająca uroczystość rodzinna, wymagająca wiele energii do tańca i zabaw, dlatego potrawy powinny być urozmaicone aby zaskakiwać smakiem przez cały wieczór a przede wszystkim nie może ich zabraknąć.

Organizujemy również przyjęcia okolicznościowe komunie, chrzty, urodziny. Posiadamy w tym celu, kameralne salki imprezowe, tak aby wielkość pomieszczenia, dopasować do ilości gości co pozwala utrzymać przyjemny „rodzinny” klimat. Na każdym przyjęciu okolicznościowym zapewniamy, sale na wyłączność.

Dla klientów biznesowych, posiadamy bardzo bogate zaplecze konferencyjno- szkoleniowe, oraz specjalnie w tym celu zaprojektowane pomieszczenia z pełnym wyposażeniem multimedialnym niezbędnym do prowadzenia szkoleń tj. rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie sali, flipchart- y, Wi-Fi, oraz komputer. Na życzenie organizujemy przerwy kawowe lub kanapkowe, a po całodniowym szkoleniu proponujemy świetną zabawę integracyjną do białego rana na naszej Sali bankietowej.

 

 

Wesela

przyjęcie weselne w szczyrku

Przyjęcia okolicznościowe

przyjęcia okolicznościowe szczyrk

Bankiety firmowe

bankiety firmowe w szczyrku

Konferencje/ Szkolenia

konferencje szczyrk