Ceremonia zaślubin

Sala weselna Szczyrk - Gościniec i Sala weselna Pod Skrzycznem Szczyrk, Adres: Skośna 9, 43-370 Szczyrk, Telefon: 530 770 844, oferuje możliwość zorganizowania zachwycającego ślubu w romantycznej scenerii. W przepięknym otoczeniu blisko ogrodu przygotujemy dla Państwa kameralne wesele Szczyrk oraz zachwycającą ceremonię zaślubin. W naszej galerii zdjęć poniżej prezentujemy nasze przykładowe realizacje uroczystości.

Zachwycające miejsce na ślub w Szczyrku

Doskonale wiemy, jak ważnym momentem w Państwa życiu jest ślub i wesele. To jedno z tych wydarzeń, które na długo zapadają w pamięć. Powinno być zachwycające, pełne pozytywnych emocji i po prostu wyjątkowe. Jeśli marzycie o romantycznym ślubie, w zachwycającym klimacie gór, z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa ceremonię zaślubin w Szczyrku. Zadbamy o każdy szczegół ceremonii ślubnej. Tak, aby wydarzenie to zawsze kojarzyło się z najpiękniejszym dniem w Państwa życiu. Przepiękne otoczenie wśród cudownej aranżacji tuż przy naszym ogrodzie z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Wygodny dostęp, bezpośrednio przy wyjściu oraz odseparowane miejsce z dala od ulicy i zgiełku miasta zapewnią wyjątkowy klimat wydarzenia. Ogromnym atutem jest także przepiękna okolica i zachwycający pejzaż górski rozciągający się bezpośrednio przy naszym obiekcie Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem. Z pewnością ten niezwykły krajobraz przypadnie do gustu wszystkim, nawet najbardziej wymagającym gościom.

Ceremonia zaślubin w Szczyrku – idealne miejsce dla wymagających gości

Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem wyróżnia się niebanalną lokalizacją. Znajduje się w bezpośrednim otoczeniu malowniczych szczytów górskich, w oddaleniu od ulicy i hałasu miasta. Zdajemy sobie sprawę, że ceremonia zaślubin w Szczyrku ma być dla Państwa wyjątkowym wydarzeniem, które powinni się odbyć w idealnym miejscu. Obiekt Pod Skrzycznem jest doskonałym miejscem na ślub i wesele w Szczyrku. Przepięknie urządzone wnętrze, przestronna sala taneczna, doskonała baza noclegowa oraz wykwintna kuchnia to najważniejsze atuty tego miejsca. Wszystko to sprawia, że jesteśmy najlepszym miejscem na idealne wesele.

Ogromne doświadczenie w organizowaniu ceremonii zaślubin oraz wesel sprawia, że każde z nich jest elegancką, doskonale dopracowaną uroczystością. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić marzenia każdej Młodej Pary o romantycznym, urzekającym ślubie i weselu. Przepiękna aranżacja oraz dbałość o każdy detal są naszą wizytówką. Dzięki temu zapewniamy najwyższy poziom oferowanych usług przy zachowaniu przystępnych cen. Z ogromną przyjemnością przygotujemy dla Państwa ślub w Szczyrku oraz wyjątkowe przyjęcie weselne.

Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem – najpiękniejsza ceremonia zaślubin w Szczyrku

Dokładamy wszelkich starań, aby naszym gościom zapewnić wyjątkowe, niepowtarzalne wrażenia. Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych w Szczyrku poprzedzonych ślubem w plenerze. Nasz obiekt specjalizuje się w przygotowaniu i przeprowadzeniu ślubów oraz wesel, które spełnią oczekiwania Państwa i Waszych gości. Uroczystość w otoczeniu malowniczych gór, z pięknym widokiem to doskonała alternatywa dla tradycyjnego ślubu. Wspaniały krajobraz górski prezentuje się zachwycająco o każdej porze roku. Dzięki temu zaślubiny w Szczyrku bez wątpienia staną się niezwykle oryginalną uroczystością dla osób ceniących niebanalne rozwiązania w otoczeniu górskiej scenerii.

Obiekt Gościniec Sala Balowa w Szczyrku to najlepsze miejsce na ślub w plenerze. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, dzięki czemu każdy szczegół uroczystości będzie dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół profesjonalistów zadba o to, aby Państwa ceremonia zaślubin w Szczyrku była spełnieniem Waszych marzeń. Jesteśmy otwarci na oczekiwania wszystkich z Państwa. Nie boimy się nowych wzywań ani oryginalnych pomysłów. Współpracujemy z niezwykle kreatywnymi, doświadczonymi dekoratorami i konsultantami, którzy zadbają o piękną oprawę uroczystości.

Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem – pomoc w organizacji ślubu

W ramach ceremonii zaślubin w Szczyrku zapewniamy profesjonalną pomoc w organizacji uroczystości w plenerze. Organizujemy zarówno śluby kościelne, cywilne, jak i śluby humanistyczne. Z pomocą naszych konsultantów wszystkie formalności przeprowadzane są szybko i bez zbędnych komplikacji. Na Państwa życzenie zapewniamy udział duchownego lub urzędnika Stanu Cywilnego. W przypadku, gdy Państwa życzeniem jest organizacja ślubu humanistycznego, pomagamy wybrać celebranta, w którego obecności przeprowadzona będzie ceremonia. Dzięki współpracy a naszymi specjalistami ślubne przygotowania staną się przyjemnością i pozwolą skupić się Młodej Parze na pozostałych elementach ceremonii. Jeśli ceremonia zaślubin w Szczyrku połączona jest także z przyjęciem weselnym w obiekcie Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem, zapewniamy także komfortową bazę noclegową dla gości. Nasze wygodne pokoje zapewnią im wyjątkowy relaks i spokojny odpoczynek po przyjęciu weselnym w Szczyrku. Marzycie Państwo o wyjątkowym ślubie, w otoczeniu przepięknych krajobrazów Beskidów? Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym obiektem Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem.