Nasz Candy Bar

W naszej ofercie sala weselna Szczyrk w obiekcie Gościniec i Sala weselna Pod Skrzycznem Szczyrk, Adres: Skośna 9, 43-370 Szczyrk, Telefon: 530 770 844 zorganizujesz wymarzone wesele Szczyrk i znajdziecie Państwo mnóstwo atrakcji dla gości. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się przygotowany przez naszych cukierników Candy Bar. To nic innego jak oryginalny stół ze słodkościami, obok którego żaden z gości nie przejdzie obojętnie. To także doskonała alternatywa dla tradycyjnych ciast i deserów serwowanych podczas imprezy oraz kameralne wesele szczyrk. Zobaczcie Państwo nasze słodkie prezentacje, które znajdują się w poniższej galerii, a bez wątpienia zapragniecie spróbować na żywo tych wykwintnych pyszności.

Wybornie słodki stół w Pod Skrzycznem

Stale wyprzedzamy najnowsze trendy w organizacji imprez. Dlatego wśród serwowanych przez nasz obiekt Pod Skrzycznem w Szczyrku pyszności nie mogło zabraknąć tak nowoczesnej atrakcji, jak Candy Bar. Specjalizujemy się w kreatywnym i pomysłowym przygotowaniu słodkiego stołu. Dzięki temu każdy z gości będzie zachwycony serwowanymi tu słodkościami. Tak naprawdę przygotowanie słodkiego stołu to dla nas ogromna przyjemność. Współpracujemy z najlepszymi cukiernikami oraz specjalistami od atrakcji weselnych. Dlatego nasz Candy Bar to wyjątkowo kolorowy sklepik ze słodyczami, który jest spełnieniem dziecięcych marzeń. W ramach atrakcji każda Młoda Para może skomponować swój wymarzony zestaw słodyczy, które przyciągną gości z najdalszego końca naszej sali balowej Pod Skrzycznem. W naszej ofercie możecie Państwo wybrać na słodki stół przepyszne muffiny, trufle, praliny, musy, desery i wiele więcej. Ich wspaniały smak z pewnością zachwyci podniebienia nawet największych miłośników słodkich atrakcji. Naszym gościom zapewniamy szeroki wybór słodyczy, które idealnie wpiszą się w klimat Państwa imprezy.

Elegancki Candy Bar dla gości Gościńca Pod Skrzycznem

Dobrze wiemy, jak ważną częścią wesela jest Candy Bar. To jedna z najpopularniejszych atrakcji, która na pewno przyciągnie uwagę wszystkich miłośników słodkości, tych małych i tych dużych. To idealny pomysł dla wszystkich z Państwa, którzy pragną nowoczesnego, oryginalnego przyjęcia weselnego w Szczyrku. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowany przez nas Candy Bar był nie tylko pełen przepysznych słodkości, ale także idealnie wpisał się w elegancki charakter Państwa imprezy. Współpracują z nami doświadczeni dekoratorzy wnętrz, którzy zadbają o każdy detal atrakcji. Piękna aranżacja stołu, wygodnie ustawienie słodkości oraz cieszące oczy kolory sprawiają, że na pewno nikt z gości nie pominie go na mapie weselnych atrakcji. Dbałość o każdy szczegół jest naszą wizytówką, dzięki czemu Candy Bar w naszym wydaniu znany jest jako najlepsza i niepowtarzalna atrakcja.

Słodki Bufet w Szczyrku idealnie dopasowany do klimatu imprezy

Candy Bar w miejscu takim jak Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem idealnie łączy tradycję z nowoczesnością. Ustawienie słodkiego stołu w wygodnej przestrzeni naszej sali balowej w Szczyrku sprawia, że staje się miejscem, gdzie każdy z gości może odpocząć po tanecznym szaleństwie, uciąć sobie pogawędkę z innymi uczestnikami imprezy. Ta wyjątkowa atrakcja powinna jednak idealnie wpisywać się w motyw przewodni przyjęcia. Dbamy o to, aby przygotowany przez nasz słodki bufet doskonale podkreślał klimat uroczystości. Dokładnie wsłuchujemy się w sugestie naszych gości, aby spełnić ich oczekiwania. Dlatego wychodząc im naprzeciw, stworzymy dla Państwa wyjątkowy, idealnie skomponowany z klimatem imprezy słodki bufet. Wystarczy, że wskażecie Państwo motyw przewodni wesela czy jakiejkolwiek imprezy, której atrakcją ma być nasz Candy Bar. Nasi specjaliści od aranżacji oraz dekoratorzy zajmą się z przyjemnością spełnieniem marzeń Państwa i zaproszonych gości.

Candy Bar w obiekcie Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem – który zamówić?

Zarówno klimat, jak i wielkość słodkiego stołu ustalamy indywidualnie z naszymi Klientami. Taki stół nie powinien być zbyt skromny ani zbyt wystawny, jeśli oczekujecie Państwo, iż idealnie wkomponuje się w eleganckie przyjęcie. Dlatego zawsze chętnie pomożemy wybrać słodkości na Candy Bar w Gościńcu Pod Skrzycznem oraz ich ilość. Dobrym pomysłem jest zamówienie nieco więcej słodyczy niż planowana ilość gości na imprezie. Standardowo powinny na jednego gościa przypadać dwie słodkości. Warto wziąć pod uwagę, że nie każdy z gości lubi słodycze, nie każdy zje dwie sztuki, a ich miłośnicy mogą skonsumować więcej. Z naszego doświadczenia wynika, że zawsze warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Ogromnym powodzeniem cieszy się słodki bufet w Szczyrku na imprezach organizowanych dla dzieci. Dlatego, jeśli planujecie Państwo wesele, urodziny czy chrzciny lub komunie, na które zaprosiliście maluchy, warto uatrakcyjnić Candy Bar większą ilością słodyczy. Maluchy je uwielbiają!

Candy Bar to kompozycja, która powinna być idealnie wyważona. Nie może być zbyt przeładowana ani zbyt skromna. Wiele przygotowanych stołów ze słodyczami, mnóstwo zorganizowanych w Pod Skrzycznem w Szczyrku imprez sprawia, że Candy Bar w naszym wykonaniu to idealnie skomponowana elegancka atrakcja, która przyciąga wszystkich gości, o czym możecie przekonać się sami zamawiając nasz Candy Bar w Szczyrku.