Recepcja

Pod Skrzycznem usytuowany jest w przepięknej okolicy, w samym sercu Szczyrku. Naszych gości już od progu witają nasi uśmiechnięci pracownicy obsługi. Specjalnie dla wygody naszych klientów zapewniamy łatwy dojazd oraz wygodny, przestronny parking. Projektując obiekt Gościniec & Sala Balowa Pod Skrzycznem skupiliśmy się na połączeniu elegancji z nowoczesnością. Zapraszamy do poznania naszej recepcji hotelu Pod Skrzycznem, która na pewno zachwyci nawet najbardziej wymagających gości.

Miła atmosfera w przyjaznym wnętrzu recepcji Pod Skrzycznem

Doskonały projekt oraz nowoczesna aranżacja sprawiają, że w samym centrum Szczyrku udało nam się stworzyć obiekt Gościniec & Sala Balowa Pod Skrzycznem, który już od progu jest przyjazny dla naszych gości. Wygodne wejście oraz optymalnie zaprojektowana przestrzeń sprawiają, że nasi goście już od pierwszego kontaktu czują wyjątkowy klimat naszego hotelu. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy miejsce wygodne, przestronne i zapewniające doskonałą komunikację z wszystkim częściami naszego hotelu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że recepcja jest naszą wizytówką. Powinna być intuicyjne rozplanowana oraz zapewniać komfortową przestrzeń dla naszych gości. Przestronne wnętrze zapewnia wygodne przejście, nie zakłóca funkcjonowania obiektu, a przy tym daje poczucie komfortu naszym gościom. Nowoczesna aranżacja zachwyca już od pierwszego spojrzenia, dzięki czemu już od pierwszych chwil spędzonych Pod Skrzycznem możecie Państwo poczuć wyjątkowy klimat gór.

Dodatkowym atutem jest miła i profesjonalna obsługa, która powita Państwa w naszych progach. Pracują dla nas najlepiej wykwalifikowani specjaliści od obsługi klienta. W recepcji zawsze czeka na naszych gości miła i profesjonalna obsługa, która pomoże w zakwaterowaniu, przekaże najważniejsze informacje oraz pomoże rozwiązać każdy problem. Nasi pracownicy biegle posługują się językiem angielskim i bezbłędną polszczyzną, co zdecydowanie skraca dystans i przełamuje bariery komunikacyjne. Pracownicy recepcji nieustannie pracują dla naszych gości, dbając o ich komfort i wygodę podczas pobytu. Nasi recepcjoniści to niezwykle komunikatywne osoby, otwarte na oczekiwania najbardziej wymagających gości. Są najlepszym wsparciem dla sprawnego funkcjonowania hotelu oraz doskonale potrafią zadbać o naszych wyjątkowych gości.

Nowoczesna recepcja Pod Skrzycznem – stworzona na miarę oczekiwań gości

Projektując recepcję Pod Skrzycznem w Szczyrku, zależało nam na wygodnej przestrzeni oraz miłej atmosferze wnętrza. Współpracując z najlepszymi architektami wnętrz, udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce, które zachęca gości do pobytu w naszym obiekcie w Szczyrku. Nasza recepcja została zaprojektowana tak, aby spełnić najbardziej wyrafinowane gusta naszych gości. Stonowana kolorystyka, dodatki z drewna i kamienia oraz oryginalna drewniana podłoga stworzyły niepowtarzalny klimat wnętrza. Umieszczone na ścianach zachwycające górskie krajobrazy, klimatyczny kominek oraz naturalne dekoracje sprawiają, że każdy z naszych gości już od progu zachwyci się niezwykłą atmosferą Szczyrku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby recepcja stała się naszą wizytówką i pomogła poczuć magię gór.

W eleganckim wnętrzu przy recepcji dla Państwa wygody umieściliśmy zestawy komfortowych foteli i sof, na których nasi goście mogą wygodnie odpocząć. Idealnie rozplanowane wnętrze to także komfortowe i nowoczesne lobby, w którym nasi goście mogą miło spędzić czas, w ciszy i spokoju.

Gościniec & Sala Balowa Pod Skrzycznem Szczyrk – miejsce przyjazne dla wszystkich

Z ogromną przyjemnością Pod Skrzycznem gościmy nie tylko zorganizowane grupy, ale także rodziny z dziećmi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych gości, stworzyliśmy dla nich nieopodal recepcji zachwycający kącik zabaw. Doskonałe wyposażenie, bezpieczne zabawki oraz odpowiednie umiejscowienie sprawia, że maluchy mogą tu miło spędzić czas na atrakcyjnych zabawach. Dzięki temu rodzice mogą szybko i sprawnie załatwić wszelkie formalności w naszej recepcji. Miłośnikom gier polecamy umieszczone tu stoły do gry oraz najpopularniejsze zestawy gier zręcznościowych i manualnych, które na pewno uatrakcyjnią oczekiwanie na pokój. Doceniamy każdego gościa, który staje w naszych progach. Dlatego staramy się zapewnić Państwu najwyższy komfort już od pierwszej chwili pobytu w naszym obiekcie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się u nas jak u siebie w domu. Miła atmosfera, rodzinny klimat oraz najwyższy poziom obsługi sprawiają, że nasi klienci nas doceniają, polecając nas swoim znajomym. Dzięki pozytywnym rekomendacjom jesteśmy jednym z najbardziej docenianych obiektów w tej części Beskidów.

Eleganckie powitanie w recepcji i najwyższa jakość obsługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, zapewniamy profesjonalną, rzetelną i w pełni pomocną obsługę recepcyjną w Szczyrku. Dla naszych pracowników nie ma rzeczy niemożliwych. Naszą misją jest nie tylko obsłużyć gości na najwyższym poziomie, ale także zadbać o doskonały nastrój gości. Pracują dla nas najlepsi recepcjoniści, którzy potrafią spełnić najwyższe oczekiwania naszych gości. Dbamy o to, aby każde Państwa życzenie zostało spełnione, a problem rozwiązany szybko i sprawnie. Doskonała lokalizacja oraz bogata infrastruktura obiektu Gościniec Sala Balowa Pod Skrzycznem sprawia, że jesteśmy idealną propozycją turystyczną dla klientów indywidualnych i biznesowych.